ЗНИЖКА -7%

Тротуарна плитка Римський камінь

(1 відгук)

219.48грн.358.00грн. м²

СірийСірийБілийБілийЖовтийЖовтийЧорнийЧорнийЗеленийЗеленийЧервонийЧервонийГірчичнийГірчичнийКоричневийКоричневийТеракотовийТеракотовийСвітло-коричневийСвітло-коричневий
6060 мм8080 мм
Очистити
Артикул: 951573 Категорія:

Опис

Товщина мм. Кі-ть на піддоні м²/шт. Вага на піддоні,кг Вартість 1м²/шт., грн (в т. ч. ПДВ)
Сірий Колір* Зелений Білий, жовтий
60 12,48 1650 236 260 304 320
80 10,4 1850 274 284 340 358

 

Вартість транспортного піддону 87,00 грн (в т. ч. ПДВ)

Тротуарна плитка Римський камінь

Бруківка Римський камінь – це мультиформатна тротуарна плитка. Такий вид продукції підійде тим, кому є чим пишатися (будинок з колонами, красивий палісадник, доріжки, що ведуть до гаражу з колекційним автомобілем і т.д.). Римський камінь представлено плитками чотирьох розмірів. Варіанти з вибором кольорів, практично, безмежні. З нею можна втілити всі ваші уявлення і фантазії, при укладанні даної тротуарної плитки. Великим попитом користується Римський камінь у ландшафтних дизайнерів і архітекторів. Висота тротуарної плитки 60 мм. та 80мм., Що дозволяє витримувати значні інтенсивні навантаження пішоходів і легкового транспорту.

Представлена ​​вібропресована продукція проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. Гарантом відповідності стандартам якості є систематична робота лабораторій і відділів контролю якості: вхідний контроль вихідних матеріалів; контроль готової продукції на відповідність; приймальний контроль готової продукції ВТК. Тротуарна плитка в сірому і темних тонах, проводиться на основі сірого цементу, з використанням німецьких пігментів Lanxess.

На сьогоднішній день більшу популярність набирає технологія забарвлення Колор-Мікс (Color Mix). Технологія фарбування бетону Колор-Мікс (Color Mix), як і в цілому технологія вібропресування, прийшла до нас з Європи. Для створення верхнього шару плитки (10 мм) суміш надходить з другого змішувача (з першого не фарбована суміш йде в основний шар виробу) і в ньому, крім піску та цементу, містяться кілька видів барвників, які злегка перемішуються. В результаті, верхній шар виробу отримує змішані і м’які колірні переходи.

* Пігменти Lanxess використовуються для фарбування маси в різні відтінки. Мають «довічну якість» і дають гарантію від вицвітання поверхні плитки.

Основні переваги бруківки Римський камінь

Стандартний стиль, універсальне застосування, легкість застосування з іншими видами тротуарної плитки, рівна поверхня, велика стійкість на знос, висока несуча здатність.

Де використовуються?

Тротуари, пішохідні доріжки, вимощення, місця з великою прохідністю, дитячі та спортивні майданчики, автостоянки, майданчики торгових центрів, бульвари, парки.

Доступні кольори бруківки Римський камінь

Сірий

Сірий

Гірчичний

Гірчичний

Коричневий

Коричневий

Червоний

Червоний

Чорний

Чорний

Теракотовий

Кортен

Зелений

Зелений

Білий

Білий

Жовтий

Жовтий

Світло-Коричневий

Світло-Коричневий

СХЕМА КРЕСЛЕННЯ БРУКІВКИ РИМСЬКИЙ КАМІНЬ

СХЕМА КРЕСЛЕННЯ БРУКІВКИ РИМСЬКИЙ КАМІНЬ

Телефонуйте і замовляйте! Будемо раді співпраці. Також наша компанія здійснює укладання бруківки Римський камінь.

Відеогалерея бруківки

Додаткова інформація

Колір

Сірий, Білий, Жовтий, Чорний, Зелений, Червоний, Гірчичний, Коричневий, Теракотовий, Світло-коричневий

Товщина

60 мм, 80 мм

Призначення

Пішохідна зона, Легкові автомобілі, Вантажні автомобілі

1 відгук для Тротуарна плитка Римський камінь

  1. Віктор

    Гарна якість, гарно виглядає. Подобається не рівна поверхня. Виглядає автентично.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *