Тротуарна плитка Римський камінь

(1 відгук)

236.00грн.358.00грн. м²

СірийБілийЖовтийЧорнийЗеленийЧервонийГірчичнийКоричневийТеракотовийСвітло-коричневий
60 мм80 мм
Очистити
Артикул: 951573 Категорія:

Опис

Тротуарна плитка Римський камінь

Бруківка Римський камінь – це мультиформатна тротуарна плитка. Такий вид продукції підійде тим, кому є чим пишатися (будинок з колонами, красивий палісадник, доріжки, що ведуть до гаражу з колекційним автомобілем і т.д.). Римський камінь представлено плитками чотирьох розмірів. Варіанти з вибором кольорів, практично, безмежні. З нею можна втілити всі ваші уявлення і фантазії, при укладанні даної тротуарної плитки. Великим попитом користується Римський камінь у ландшафтних дизайнерів і архітекторів. Висота тротуарної плитки 60 мм. та 80мм., Що дозволяє витримувати значні інтенсивні навантаження пішоходів і легкового транспорту.

ПАКУВАННЯ

Кількість в одній палеті:

60 мм. – 10,392 м² – Вага піддону – 1512 кг.
80 мм. – 8,66 м² – Вага піддону – 1520 кг.

Представлена ​​вібропресована продукція проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. Гарантом відповідності стандартам якості є систематична робота лабораторій і відділів контролю якості: вхідний контроль вихідних матеріалів; контроль готової продукції на відповідність; приймальний контроль готової продукції ВТК. Тротуарна плитка в сірому і темних тонах, проводиться на основі сірого цементу, з використанням німецьких пігментів Lanxess.

На сьогоднішній день більшу популярність набирає технологія забарвлення Колор Мікс (Color Mix). Технологія фарбування бетону Колор Мікс (Color Mix), як і в цілому технологія вібропресування, прийшла до нас з Європи. Для створення верхнього шару плитки (10 мм) суміш надходить з другого змішувача (з першого не фарбована суміш йде в основний шар виробу) і в ньому, крім піску та цементу, містяться кілька видів барвників, які злегка перемішуються. В результаті, верхній шар виробу отримує змішані і м’які колірні переходи.

* Пігменти Lanxess використовуються для фарбування маси в різні відтінки. Мають «довічну якість» і дають гарантію від вицвітання поверхні плитки.

Основні переваги бруківки Римський камінь

Стандартний стиль, універсальне застосування, легкість застосування з іншими видами тротуарної плитки, рівна поверхня, велика стійкість на знос, висока несуча здатність.

Де використовуються?

Тротуари, пішохідні доріжки, вимощення, місця з великою прохідністю, дитячі та спортивні майданчики, автостоянки, майданчики торгових центрів, бульвари, парки.

Доступні кольори бруківки Римський камінь

Сірий

Сірий

Гірчичний

Гірчичний

Коричневий

Коричневий

Червоний

Червоний

Світло-коричневий

Світло-коричневий

Чорний

Теракотовий

Теракотовий

Зелений

Білий

Білий

Жовтий

Жовтий

Телефонуйте і замовляйте! Будемо раді співпраці. Також наша компанія здійснює укладання тротуарної плитки.

Додаткова інформація

Колір

Сірий, Білий, Жовтий, Чорний, Зелений, Червоний, Гірчичний, Коричневий, Теракотовий, Світло-коричневий

Товщина

60 мм, 80 мм

Призначення

Пішохідна зона, Легкові автомобілі, Вантажні автомобілі

1 відгук для Тротуарна плитка Римський камінь

  1. Віктор

    Гарна якість, гарно виглядає. Подобається не рівна поверхня. Виглядає автентично.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

TOP