Укладання бруківки та тротуарної плитки

Бруківка стара дорога сіра
Однією із затребуваних послуг компанії «ТзОВ МАГІК» є реалізація і при необхідності укладання бруківки, скористатися якою можуть фізичні та юридичні особи Львова і Львівської області.

Ціна укладання тротуарної плитки від 950 грн/м2 під ключ

В останні роки такі вироби як тротуарна плитка стали незамінним матеріалом для мощення, який відрізняється високими експлуатаційними властивостями і вражаючою декоративністю. Вона активно використовується для мощення прибудинкових територій, доріжок в парках, тротуарів вулиць і площ, автостоянок, складських і виробничих приміщень. Тому попит на тротуарну плитку завжди високий і пропозицій щодо її реалізації незліченна безліч.

Головне вибрати такого підрядника, який запропонує високу якість при доступній ціні. Саме таким підрядником і реалізатором є «ТзОВ МАГІК», а також наш давній партнер компанія VIP BRUK. Ми також можемо доставити матеріал на місце проведення робіт і провести укладання бруківки під ключ.

Способів укладання бруківки існує безліч.

  • Визначальним фактором при його виборі є призначення ділянки доріжки або площадки. Важливо також враховувати і брати до уваги вже готову існуючу основу. Визначившись із значенням товщини плити і враховуючи перші два фактори, ви зможете підібрати спосіб укладання бруківки.
  • Прийнято вважати, що укладання бетонної плитки на піщану подушку є найбільш простим і найменш витратним, а, отже, і найпоширенішим способом. Для мощення такою плиткою під'їзних територій часто використовують саме цей спосіб.
  • Іноді плитку укладають на стяжку з бетону. Цей метод є більш складним і трудомістким. Його прийнято використовувати в тих випадках, коли застосовується плитка нестандартних розмірів, наприклад, з гранітного каменю. Наявність бетонної стяжки дозволяє контролювати рівень і регулювати товщину покриття.

Укладання тротуарної плитки

Наша компанія виконує укладання тротуарної плитки в кілька налагоджених до дрібниць етапів.

  1. Насамперед, необхідно зробити розмітку майданчика під укладання. Виставляються мітки, відбувається трамбування та розмітка території. Тут же потрібно враховувати прилеглі області та наявність ухилів.
  2. Наступний етап планування. В процесі планування, вирівнюється поверхня, влаштовуються каркаси під ухили і формується захисний дренажний шар. Щоб не створити болото  необхідно продумати відводи для води, з огляду на ухили.
  3. Після цього слідуючий етап огранізація несучого шару, товщина якого буде продиктована знову ж таки призначенням ділянки. Для простих пішохідних зон прийнято використовувати товщину в межах від п'ятнадцяти до двадцяти сантиметрів, для автомобільних доріжок; від двадцяти до тридцяти. Якщо цим значенням нехтувати, вже незабаром на вимощеній доріжці можуть з'явитися вибоїни і провали.
  4. Далі слід встановити бордюри та інші огороджувальні конструкції. Цей етап також дуже важливий, оскільки бордюри запобігають «розповзанню» плитки в майбутньому.
  5. Після цього слідуючий етап облаштування вирівнюючого шару. Далі можна приступати безпосередньо до мощення бруківкою. Іноді використовують спеціальні агрегати для віброущільнення.
  6. На останньому етапі робіт проводиться затирка швів і фінальна обробка покриття.

Бордюр H 25 см сірий

Як бачите, укладання тротуарної плитки складний і клопіткий процес, який вимагає участі професіоналів - будівельників.

TOP