ЗНИЖКА -7%

Лоток водовідвідний

(1 відгук)

41.00грн. 38.13грн. шт

Артикул: 967425 Категорія:

Опис

Розмір см. Кі-ть на піддоні м²/шт. Вага на піддоні,кг Вартість 1м²/шт., грн (в т. ч. ПДВ)
Сірий
8-33-20 96 995 41

 

Вартість транспортного піддону 87,00 грн (в т. ч. ПДВ)

Для дотримання чистоти в населених пунктах, відведення зливових і талих вод призначена зливова каналізація та водовідведення, частиною цієї системи є бетонні водостічні канали. Компанія «ТзОВ Магік» налагодила виробництво бетонних водостоків різних типів. Їх можна використовувати при монтажі лінійних водовідведень при благоустрої територій дворів, доріг, гаражів, автомобільних стоянок, присадибних ділянках будинків індивідуальної забудови.

Для спорудження зливових водовідводів бетонні жолоби монтуються в один ланцюг, зверху накриваються металевими решітками. Вони дозволяють безперешкодно потрапляти воді в бетонні жолоба каналів, але не заважають пересуванню транспорту та пішоходів, оберігають каналізацію від попадання крупного сміття.

Виготовлення бетонних водостоків відбувається вібропресуванням, на сучасному обладнанні, що зумовлює високу міцність виробів з бетону. У компанії можна купити водостоки, призначені для різних видів лінійної каналізації: дорожньої, канальної, гаражної, котеджної. При покупці і комплектації потрібно враховувати ступінь передбачуваного навантаження. Наприклад, купуючи ринви для дачі та дворів приватної забудови, підійдуть жолоба з невисоким класом навантаження. Замовляючи водостічні жолоби для ділянки, призначеної для автомобільної стоянки, гаражів або промислової зони необхідний більш високий клас навантаження.

Виробництво і продаж лотків водовідвідних – один із пріоритетних напрямків діяльності компанії. Співробітники «ТзОВ Магік» виготовляють водостоки по госту для того, щоб продукція була найкращої якості і вигідно відрізнялася від виробів конкурентів. Бетон, застосовуваний для водостічних каналів довговічний, не боїться дії води, хімічних реактивів, перепадів температур і сильні морози.

СХЕМА КРЕСЛЕННЯ Лотка водовідвідного

СХЕМА КРЕСЛЕННЯ Лотка водовідвідного

Телефонуйте і замовляйте! Будемо раді співпраці. Також наша компанія здійснює укладання Лотка водовідвідного

 

Додаткова інформація

Розміри 330 × 200 × 80 m

1 відгук для Лоток водовідвідний

  1. Віктор Семенович

    Ціна відповідає якості.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

TOP